Екскурсії в Карпатах

Індивідуальні і групові трансфери в Карпати у літній і зимовий період.

Виїзд з Івано-Франківська, Львова в Карпати і Закарпаття. У нас ВИ можете заказати мікроавтобус для подорожей по КАРПАТАХ: БУКОВЕЛЬ, ЯРЕМЧЕ, ВОРОХТА, ВЕРХОВИНА, КВАСИ , ДІЛОВЕ, ОСМОЛОДА, ЗАРОСЛЯК, ДЗЕМБРОНЯ, ШИБЕНЕ.

Про наші екскурсії

Якщо наступний відпустку хочеться провести з користю для розуму і для тіла, то краще, ніж відпочинок в Карпатах і Закарпатті неможливо придумати. Приємно здивують різноманітність готелів, готелів, будинків відпочинку, пансіонатів, санаторіїв, вілл і котеджів, відмінний сервіс, гостинність місцевих жителів та місцеві розваги. Одного разу побувавши в Карпатах, захочеться повертатися туди знову і знову. Свіже повітря, екологія, вікові ліси і багато можливостей для активного відпочинку допоможуть сприятливим чином вплинути на стан здоров’я, не тільки фізичного, а й психологічного. Це відмінний відпочинок для сім’ї з дитиною і ідеальна романтична поїздка для двох.

Бажаєте більше дізнатися про трансфер в Буковель? Перейдіть за посиланням для отримання актуальної інформації про ціни.

трансфер івано-франківськ буковель789

Індивідуальні трансфери в Карпати.

Транспортна компанія “Трансфер Карпати” надає послугу трансферу з Івано-Франківська в Буковель чи інше місце в Карпатах. 24/7. Швидко! Вчасно! Недорого! Професійні водії подадуть Індивідуальний трансфер до Вашого під’їзду, точки збору, ЖД Вокзалу чи аеропорту, допоможуть з багажем і без затримок доставлять вас до місця призначення.

Наші автомобілі

Переваги співпраці з нами

Перевезення сучасними комфортабельними мікроавтобусами

Кондиціонери у всіх автомобілях

Велике багажне відділення для вашого спорядження

Доступні ціни

Своєчасне прибуття в пункт призначення

Безпечна поїздка з професійним водієм