Трансфер зі Львова в Буковель

Пропонуємо групові та індивідуальні таксі трансфери в Буковель з Львівського аеропорту або вокзалу

Завжди доступні ціни

Міжміське таксі Львів Буковель

Наша компанія багато років працює на ринку перевезень в Західній Україні, зокрема, пропонуємо трансфер зі Львова в Буковель, а також в такі місця:

  • Ясіня;
  • Ворохта;
  • Яремче;
  • Рахів.

Або ж в будь-яке інше місце в Карпатах! У нас можна наперд замовити як індивідуальний, так і груповий трансфер в Карпати. І не тільки це! Ми можемо також організувати цікаві екскурсії, сходження на верхів’я гір, похздки на водоспади чи інші прекрасні місця в Карпатах. Ми уже багато років працюємо на ринку перевезень і трансферу в наші прекрасні Карпати! Вам сподобаються наші послуги та ціни.

трансфер львів буковель ціна44

Причини замовити трансфер зі Львова у нас

Тільки комфортні автобуси

Влітку зручно з кондиціонером

Доступна ціна на трансфер

Просторе багажне відділення для речей та спорядження

Вчасно забираємо і привозимо у Буковель

Водії професіонали, з якими завжди безпечно

Наші автомобілі

Яким є трансфер на Буковель зі Львова?

Здається, що окрім Івано-Франківська, другою проміжною точкою на шляху до Буковеля є місто Львів. Адже він є ключовим залізничним і автобусним хабом України. Та що казати! У Львові розміщений міжнародний аеропорт, куди прибувають наші дорогі туристи з інших країн, які бажають помилуватися красою Карпат. Або ж взимку відчути кайф від драйву і катання на лижах.

Якщо ви палнуєте замовити трансфер зі Львова  в Буковель, то наша компанія з радістю надасть вам консультацію з приводу поїздки, ознайомить з цінами, умовами і гарантіями, які ви отримаєте від співпраці з нами.

У нас доступні ціни на такий вид трансферу, адже ми постійно дбаємо про наших клієнтів і прагнемо залишити добре враження! Наприклад, трансфер мінівеном на 6-8 людей буде коштувати тільки 2800 грн у сезон 2021/2022, а автобусом на 12 людей – тільки 3500 грн.

Звертайтеся уже сьогодні, щоб не втрати прекрасну нагоду відвідати Карпати і зекономити!

трансфер івано-франківськ буковель44